Dodacie podmienky

Ak máme tovar skladom, objednávky odosielame najneskôr do 2 pracovných dnía nasledujúci pracovný deň Vám GLS balík doručí.

V prípade, že tovar skladom nie je, bude doručený podľa dodacích lehôt uvedených pri každom produkte. V prípade, že si do objednávky zvolíte produkty s rozdielnou dodacou lehotou, pochopiteľne treba rátať z neskorším dodacím termínom.
GLS – doručuje zásielky do druhého pracovného dňa od odoslania tovaru (po odoslaní tovaru Vám príde od nás SMS a e-mail). Keď Vás kuriér nezastihne doma, doručí vám ju nasledujúci deň. V deň doručenia Vám kuriér spresní doručovací čas. Za dobierku môžete zaplatiť v hotovosti.
V prípade akýchkoľvek otázok o doručení alebo zmene doručenia zásielky, prosím, kontaktujte priamo dopravcu GLS telefonicky alebo emailom.

Ako funguje dodanie?
Hneď po expedícii tovaru z nášho skladu, Vám emailom prídu všetky potrebné údaje, predmetné je číslo zásielky, ktoré obdržíte v emaily, následne si už viete sami odsledovať stav balíka. 

Výhodou služieb GLS je telefonický kontakt s vodičom, s ktorým je možné dohodnúť sa na čase dodania.

Deň vopred ste informovaný cez SMS alebo mailom o doručení balíka a výške dobierky.
Priamo z vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia.
V deň príchodu kuriéra ste informovaný o časovom okne, v ktorom vám bude zásielka doručená.
Máte možnosť uhradiť platbu za dobierku v hotovosti.
V prípade, ak vás kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá vám v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie. Prípadne si viete dohodnúť osobný odber v PICK-UP odbernom mieste GLS.


Dostupnosť tovaru uvádzame pri každom produkte.

Štandardná dodacia lehota je do 7 - 14 dní.
Ak máme tovar skladom, objednávky odosielame najneskôr do 2 pracovných dní a nasledujúci pracovný deň Vám GLS balík doručí. V prípade, že tovar skladom nie je, bude doručený podľa dodacích lehôt uvedených pri každom produkte. V prípade, že si do objednávky zvolíte produkty s rozdielnou dodacou lehotou, pochopiteľne treba rátať z neskorším dodacím termínom.

Môžem si tovar prevziať aj osobne?
Osobný odber je možný v prevádzke TTECH na ulici J.Jesenského 4702 vo Zvolene. Možnosť osobného odberu si zvolíte v košíku na konci objednávky.

Upozorňujeme, že ak nakupujete tovar v kamennej predajni sú platné pultové ceny predajne.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. ochrana-osobnych-udajov